28. TÜRKİYE ULUSLARARASI MADENCİLİK KONGRESİ VE SERGİSİ IMCET 2023, 28 KASIM 1 ARALIK TARİHLERİNDE ANTALYA’DA YAPILDI.YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ PROF.DR C.OKAY AKSOY, YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİMİZ PROF.DR.G.GULSEV UYAR AKSOY,PAZARLAMA VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜMÜZ  A.ALPER UYAR,KIDEMLİ ARAŞTIRMACIMIZ OZAN SAVAŞ VE ARAŞTIRMACIMIZ H.BERKER SARISAN  ‘DAN OLUŞAN GOAMINING EKİBİMİZ ,TAM KADRO OLARAK BU ETKİNLİĞE KATILIM SAĞLADI.

TMMOB ve IMCET yürütme kurulu tarafından, KAYA Palazzo Golf Resort Belek /ANTALYA hotel de düzenlenen 28. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi ‘ne yurt içinden ve yurt dışından yoğun bir ilgi vardı. Türkiye’nin madencilikte en önemli kongresi olan IMCET  , 4 gün boyunca yüzden fazla bilimsel oturuma ev sahipliği yaptı. 

 GOA Mining Yönetim kurulu Başkan Vekilimiz ve Prof.Dr G.Gülsev UYAR AKSOY  Seis Blast Promax -Sismik dalga analizi ile yüzey patlatmaları yapan ilk tasarım – in proje sunumunu yaptı. Yoğun istek üzerine  SeisBlast Promax   ayrıca 1,5 saate yakın süren bir workshop ile tanıtıldı ve detayları uygulamalı olarak anlatıldı.

Makine mühendisi ve araştırmacımız H.Berker SARISAN , Prof.Dr Abdullah Fişne ‘nin başkanlığında yapılan oturumlarda ,  Ankara-İzmir Hızlı Tren Hattı Tüneli, Tünel Havalandırma Çalışması  Proje sunumunu yaptı.

Kategoriler
ShentaWp Ayar